Residencial Villa Toscana - Apartamento Bombas 100M Da Praia
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Eigen strand Strandtoegang |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Residencial Villa Toscana - Apartamento Bombas 100M Da Praia Bombinhas is een goede keuze voor maximaal 8 gasten en biedt een welgelegen locatie op 10 minuten rijden van het Bombinhas strand. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Het appartement van 15 m² is te vinden in de Bombas wijk, op 3 km van het Retiro dos Padres strand. Dit 2-badkamer appartement ligt tevens op 15-minuten rijafstand van het Strand van Mariscal.
Residencial Villa Toscana - Apartamento Bombas 100M Da Praia heeft 3 slaapkamers.
Bij deze accommodatie kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een complete keuken, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Stadhuis van Bombinhas2,3 km
- Of shore Scallops4,8 km
- Museu e Aquário Marinho de Bombinhas2,4 km
- Hakko Club4,9 km
- Sitio Panoramico Bombinhas1,9 km
- Praca Vista das Gales2,4 km
- Das Vieiras4,7 km
- Instituto Boimamao3,3 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder49 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Residencial Villa Toscana - Apartamento Bombas 100M Da Praia.
Gasten van Residencial Villa Toscana - Apartamento Bombas 100M Da Praia kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Eco 360 Uitkijkpunt, binnen 25 minuten wandelafstand hiervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Porto Belo Island (3 km) en het Praia da Galheta (2 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Residencial Villa Toscana - Apartamento Bombas 100M Da Praia in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Residencial Villa Toscana - Apartamento Bombas 100M Da Praia naar het stadscentrum te komen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Residencial Villa Toscana - Apartamento Bombas 100M Da Praia?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Residencial Villa Toscana - Apartamento Bombas 100M Da Praia. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 15 vierkante meter. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in Residencial Villa Toscana - Apartamento Bombas 100M Da Praia?
Absoluut, biedt Residencial Villa Toscana - Apartamento Bombas 100M Da Praia het gemak van een wasmachine.